اخبار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل عنوان کرد:

جشن بزرگ شب یلدا ویژه جامعه کار و تلاش برگزار شد

جشن بزرگ شب یلدا ویژه جامعه کار و تلاش برگزار شد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل گفت: در آستانه شب یلدا امسال جشنواره ای ورزشی تفریحی فرهنگی در مجموعه کارگران برای جامعه کار و تلاش استان و خانواده های بزرگوار ایشان برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل تعاون، کا و رفاه اجتماعی اردبیل، دکتر قاسم رحیمی گفت: در آستانه شب یلدا امسال جشنواره ای ورزشی تفریحی فرهنگی در مجموعه کارگران برای جامعه کار و تلاش استان و خانواده های بزرگوار ایشان برگزار شد. 

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل اضافه کرد: این جشنواره در راستای اهداف وزارتخانه و در جهت حمایت و صیانت از نیروی کار، ارتقا سلامت نیروی کار از طریق ورزش و تفریحات سالم  و همچنین ایجاد زمینه های نشاط و شادابی در بین کارگران و خانواده های محترم ایشان است.

وی با بیان اینکه این جشنواره ها ضمن احیای سنت های اصیل ایرانی به سرزندگی و ایجاد همبستگی بین اقوام مختلف جامعه هدف کمک زیادی می کند، افزود:  یقینا برپایی این گونه جشنواره ها می تواند ضامن احیای سنتهای ایرانیان و همچنین تقویت و گسترش سرمایه اجتماعی باشد.

رحیمی اظهار داشت: موسیقی و مسابقات ورزشی بخش هایی از این برنامه بود و این برنامه‌ با هدف افزایش صمیمیت و نشاط در خانواده، ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی و ارتقای فرهنگ قناعت و ساده زیستی برای جامعه کار و تلاش استان اجرا شد.

۱ دی ۱۳۹۷ ۱۰:۲۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید