اخبار

دکتر رحیمی در مجمع سالانه شورای قشر کارگری اردبیل مطرح کرد:

شورای قشر سیج کارگری در صدد گره گشایی از مسائل و مشکلات کارگری و کارگاه ها است

شورای قشر سیج کارگری در صدد گره گشایی از مسائل و مشکلات کارگری و کارگاه ها است
جلسه شورای قشرکارگری استان اردبیل در سالجاری با هدف بررسی مشکلات واحدهای کارگری با حضور اعضای این شورا و نیز مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی ، فرمانده سازمان بسیج کارگری اردبیل در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی اردبیل، دکتر رحیمی در این جلسه با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در حمایت از تولید داخلی اظهار داشت: حفظ اشتغال موجود و ایجاد اشتغال در استان نیاز به همدلی و استفاده همه آحاد مردم و به ویژه مسئولین از کالای ایرانی است

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی اردبیل با بیان اینکه امروز کشورمان در یک جنگ اقتصادی تمام عیار می باشد تاکید کرد : در شرایط جنگ اقتصادی ، کارگران امروز همان بسیجیان زمان جنگ تحمیلی هستند و کارفرمایان نیز فرماندهان این بسیجیان که با اتحاد و هبستگی چرخه اقتصادی کشور را به گردش در می آورند و باعث رونق اقتصادی می شوند.

وی در ادامه افزود :امروز سه قشر می تواند شعار مقام معظم رهبری را محقق نماید دولت با تسهیل گری شرایط و ارائه مشوق های لازم و با بکار گیری روشهای مختلف از کارگران و کارفرمایان که دوضلع دیگر این عرصه می باشند حمایت نماید.

رئیس شورای قشر بسیج کارگری با اشاره به اینکه با حمایت از کارگران بایستی آنان را با علم و دانش روز آشنا نمود خاطر نشان کرد : کارآفرینان با بکار گیری روشهای نوآورانه و کار خلاقانه و کارگران با آگاهی از علم و فن آوری روز با تولید محصولات با کیفیت در پیشرفت و دوام اقتصادی کشور اقدان کنند.

وی افزود: شورای قشر سیج کارگری هم در این راستا در صدد گره گشایی از مسائل ومشکلات کارگری و کارگاهها می باشد و با کمک و همکاری با کارفرمایان در جهت حفظ فرصت های شغلی موجود، رفاه کارگران تلاش می کند.

در پایان این جلسه هر یک از اعضا در خصوص برنامه های شورای قشر بسیج استان در سال 97 به بحث و تبادل نظر پرداختند .

۲۹ آذر ۱۳۹۷ ۰۸:۰۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید