اخبار

استاندار اردبیل:

روند صادرات در اردبیل رو به رشد است‌

روند صادرات در اردبیل رو به رشد است‌
استاندار اردبیل گفت: با وجود مشکلاتی که ایجاد شده روند صادرات در استان رو به رشد است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی اردبیل، اکبر بهنامجو صبح امروز در جلسه شورای دولت و بخش خصوصی در اتاق بازرگانی اردبیل اظهار داشت: علی رغم مشکلاتی که در حوزه صادرات استان وجود دارد ولی روند صادرات استان رشد یافته است.

وی با اشاره به این که حمایت از صادرکنندگان اولویت اساسی است بیان کرد:‌مشکلات و مطالبات صادرکنندگان برطرف می‌شود تا بتوانیم روند صادرات استان را توسعه بخشیم.

استاندار اردبیل با اشاره به پرداخت تسهیلات رونق و حمایت از سرمایه‌گذاران اظهار کرد: در این زمینه مشکلات پیش روی پرداخت تسهیلات و واحدهای تولیدی رفع می‌شود تا تصمیم نهایی در این زمینه اتخاذ شود.

بهنامجو اظهار کرد: باید آمار منابع ارائه تسهیلات به تولیدکنندگان بررسی شود و این آمار از صندوق توسعه ملی نیز مبنای کار قرار گیرد تا بتوانیم با بررسی آمار برای رفع مشکلات پیش رو گام برداریم.

وی تصریح کرد: نیاز است بانک‌های عامل در ارائه تسهیلات به واحدهای تولیدی تعامل همه‌جانبه‌ای داشته باشند تا تولیدکنندگان در راستای اشتغالزایی گام‌های سازنده بردارند.

استاندار اردبیل افزود: مصوبات جلسات دولت و بخش خصوصی باید اجرا شود و  دستگاه قضائی در این زمینه اقدامات مناسبی انجام داده که این موارد بسیار مهم است.

 

۱۵ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید