اخبار

جلسه رفع مشکلات انجمن های صنفی شرکت های خدماتی استان اردبیل برگزار شد

جلسه رفع مشکلات انجمن های صنفی شرکت های خدماتی استان اردبیل برگزار شد
به منظور تقویت تعاملات و ارتباطات فی مابین، بیان مسایل و حل مشکلات موجود در انجمن های صنفی شرکت های خدماتی جلسه ای در سالن جلسات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل، جلسه ای پیرامون حل مشکلات موجود در انجمن های صنفی کارگران ساختمانی استان در سالن اجتماعات این اداره کل با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل، رروسای  انجمن های صنفی شرکت های خدماتی  شهرستان اردبیل برگزار شد.

در ابتدای جلسه دکتر قاسم رحیمی رفع معضلات کارگران استان را از اولویت و برنامه اداره کل اردبیل دانست و با تاکید به این که رفع معضلات و ارائه خدمات به این عزیزان مستلزم همکاری و همدلی همه دست اندرکاران بویژه انجمن های مربوطه است از آنان خواست تا با تشکیل جلسات مستمر و احصاء مشکلات کارگران خدماتی  و انعکاس به اداره کل استان زمینه خدمت رسانی بیشتر به این عزیزان را فراهم نمایند.

وی از کانون و انجمن های صنفی خواست که همچون گذشته به مثابه بازوی پرتوان همکار و یاور همکاران و کارگران استان باشند و در جهت احقاق حقوق مشروع این قشر ضعیف قدم بردارند.

در ادامه رئیس انجمن صنفی کارگران اردبیل با اشاره به اهداف تشکلات کارگری، افزود: این تشکلات همسو و در راستای رفاه جامعه کارگران کشور فعالیت می‌کنند.

وی در ادامه مشکلات موجود شرکت های خدماتی را به سمع نظر حضار رساند و تصمیمات لازم جهل حل آنها اتخاذ گردید.

۱۲ آذر ۱۳۹۷ ۱۳:۳۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید