اخبار

برگزاری جلسه کارگروه اشتغال شهرستان مشکین شهر با حضور مدیرکل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان اردبیل

برگزاری جلسه کارگروه اشتغال شهرستان مشکین شهر با حضور مدیرکل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان اردبیل
ضرورت پرداخت همروند تسهیلات اشتغال پایدار روستایی توسط بانک‌های عامل شهرستان مشکین با توجه به عملکرد مناسب این شهرستان در تعریف طرح‌های اشتغال‌زا
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان اردبیل،مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل  در جلسه شورای اشتغال شهرستان مشکین شهر با حضور فرماندار شهرستان مشکین شهر ،از ضرورت پرداخت همروند تسهیلات اشتغال پایدار روستایی توسط بانک‌های عامل شهرستان مشکین با توجه به عملکرد مناسب این شهرستان در تعریف طرح‌های اشتغال‌زا خبر داد.
وی با تحسین از عملکرد دستگاه‌های اجرایی دخیل در برنامه‌های اشتغال گفت: با توجه به اینکه خروجی برنامه‌های اشتغالی به بانک‌ها ختم می‌شوند، بانک‌ها نقش مهمی در سیاست‌های اشتغالی کشور دارند و حلقه آخر زنجیره اشتغال محسوب می شوند.
دکتر قاسم رحیمی افزود: با نگرش صرف به تسهیلات و پول‌پاشی بدون برنامه به هیچ عنوان اشتغال پایدار ایجاد نمی‌شود و باید به دنبال ترغیب و تشویق سرمایه‌گذاران و بخش خصوصی باشیم.
وی تصریح کرد: با نگاه کیفی در کمیته فنی و کارگروه‌های اشتغال به دنبال طرح‌های اشتغال‌زای پایدار هستیم.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط ملتهب اقتصادی، صیانت از نیروی کار موجود بسیار مهم بوده و این امر وظیفه مسئولین را دوچندان می‌کند.
دکتر رحیمی افزود: ترغیب بخش خصوصی جهت سرمایه گذاری و دریافت تسهیلات از اهداف مهمی است که به لحاظ تعداد طرح‌های اشتغال‌زای واصله به دبیرخانه کارگروه اشتغال استان این مهم به خوبی در سطح شهرستان‌ها انجام شده است.
وی در بخش آخر سخنان خود از مدیران بانک‌ها خواست با توجه به آیین‌نامه های موجود اهتمام ویژه در بحث پرداخت تسهیلات طرح‌های اشتغال‌زا داشته باشند.
۱۱ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۵۶
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید