اخبار

توزیع روزانه بیش از 500 بسته سبد غذایی برای اقشار کم درآمد در شهرستان اردبیل

توزیع روزانه بیش از 500 بسته سبد غذایی برای اقشار کم درآمد در شهرستان اردبیل
هدف از توزیع بسته های سبد غذایی حمایت از اقشار محروم تحت پوشش نهادهای حمایتی (کمیته امداد و بهزیستی ) و همچنین جلوگیری از سوء تغذیه در جامعه هدف می باشد

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل اصغر منافزاده مدیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل در بازدید از فروشگاههای عامل توزیع بسته سبد غذایی اقشار کم درآمد از توزیع بیش از 500 بسته سبد غذایی در شهرستان اردبیل خبر داد .

منافزاده ، هدف از توزیع بسته های مزبور را حمایت غذایی از اقشار محروم تحت پوشش نهادهای حمایتی (کمیته امداد و بهزیستی ) و همچنین جلوگیری از سوء تغذیه در جامعه هدف طرح عنوان کرد.

به گفته مدیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل در سال جاری این دومین طرح توزیع سبد غذایی است که از روز سه شنبه مورخ 27 شهریور ماه آغاز گردیده و در حال اجرا می باشد و هیچگونه مشکل ومانعی در توزیع بسته غذایی در فروشگاههای عامل وجود ندارد.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل کلیه فروشگاهها بایستی بدون دریافت هیچ گونه کار مزدی نسبت به تحویل کالای مورد تقاضای مشمولین اقدام نمایند. افراد جامعه هدف در صورت مشاهده هر گونه تخلف در فروشگاههای عامل می توانند موارد را به ادارات تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل واحد امور اجتماعی اعلام تا با متخلفین برابر مقررات برخورد گردد. 
۹ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۹
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید