اخبار

برگزاری جلسه ستاد اقامه نماز اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان پارس آباد

برگزاری جلسه ستاد اقامه نماز اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان پارس آباد
رئیس اداره تعاون،کار ورفاه اجتماعی شهرستان پارس آباد گفت:برگزاری کارگاه آموزشی نماز،به منظور کاهش آسیب های اجتماعی در واحدهای کارگری است و حضور مدیران واحدهای کارگری بهمراه کارگران در نماز جماعت از موثرترین و کم هزینه ترین راه توسعه و ترویج فرهنگ نماز می باشد.
 به گزارش روابط عمومی اداره­ کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، جلسه ستاد اقامه نماز اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان پارس آباد با حضور مسئول دفتر فرهنگی اداره ­کل متبوع، رئیس اداره و نماینده ستاد اقامه نماز و تبلیغات اسلامی شهرستان پارس ­آباد در محل اتاق جلسه این اداره برگزار گردید:

در ابتدای جلسه هادی گنجی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان پارس ­آباد ضمن گزارش عملکرد شش ماهه اول سالجاری ستاد اقامه نماز این اداره، گفت: نماز یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین عامل بازدارنده هر فرد از منکرات است که در واقع پل ارتباطی بین خدا و انسان است.

وی افزود: یکی از برنامه­ های آتی این اداره، برگزاری کارگاه آموزشی نماز به منظور کاهش آسیب­های اجتماعی در واحدهای کارگری است. و حضور مدیران واحدهای کارگری بهمراه کارگران در نماز جماعت از موثرترین و کم هزینه ­ترین راه توسعه و ترویج فرهنگ نماز می باشد.

در ادامه جلسه، میرزائی مسئول دفتر فرهنگی اداره­ کل تعاون، کار و رفاه استان اردبیل افزود: نماز فریضه الهی است و انتخاب یاوران نماز و توسعه آن یکی از رویکردهای جدید وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در واحدهای کارگری است . و همچنین از دیگر برنامه­ های فرهنگی وزارت متبوع، تشویق و ترغیب کارگران به انجام فریضه قرآنی و نماز می باشد.

در پایان جلسه، اعضای ستاد اقامه نماز اداره تعاون، کار و رفاه جتماعی شهرستان پارس ­آباد انتخاب شدند. 
۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۲۶
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید