اخبار

برگزاری دومین جلسه کمیته استانی ارتقاء اقتصادی و مشارکتهای مردمی و تسهیلات در بافتهای ناکارآمد

برگزاری دومین جلسه کمیته استانی ارتقاء اقتصادی و مشارکتهای مردمی و تسهیلات در بافتهای ناکارآمد
دومین جلسه کمیته استانی ارتقاء اقتصادی و مشارکتهای مردمی و تسهیلات در بافتهای ناکارآمد(سکونتگاههای غیر رسمی،بافتهای فرسوده و...) با حضور نمایندگان مربوطه دستگاه های اجرایی و به ریاست عزیزی،مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل برگزار شد.
 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در ابتدای جلسه دکتر رحیمی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل ضمن عرض خیر مقدم به اعضای جلسه به عنوان دبیر کمیته استانی باتوجه به وضعیت موجود در راستای انتظاراتی که مردم از دستگاههای اجرایی برای ایجاد اشتغال دارند تاکید بر اجرای کامل برنامه ها در محلات هدف(بافت های ناکارآمد،سکونتگاههای غیر رسمی،بافت های فرسوده و ...) کردند.
سپس عزیزی مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری به عنوان رئیس جلسه نسبت به ارائه برنامه محوری دستگاهها در محلات مورد نظر تاکید کرده و برخورد مسئولانه دستگاهها با تمرکز بر جامعه هدف مورد نظر را خواستار شدند.
امامی مسئول دبیرخانه کارگروه گزارشی از عملکرد دستگاههای اجرایی با رویکرد اشتغالزایی در محلات هدف ارائه و خواستار توجه به همه محلات هدف شهرستانهای مربوطه درجهت رعایت توازن و توانمندسازی شدند.سپس دستگاههای اجرائی گزارشی از تحقق برنامه ها در حوزه مربوطه خود ارائه نمودند.
۵ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۶
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید