اخبار

برگزاری همایش در امتداد راه حضرت زینب(ع)به مناسبت هفته دفاع مقدس

همایش راه زینب
همایش در امتداد راه حضرت زینب(ع)به مناسبت هفته دفاع مقدس به همت امور بانوان اداره تعاون،کار ورفاه اجتماعی شهرستان اردبیل ،زنان جامعه بسیج و اداره کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس در امامزاده سید صدرالدین با هدف تبیین نقش زنان در 8 سال دفاع مقدس با الگو برداری از حضرت زینب(ع) برگزار شد.
 به گزارش روابط عمومی اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل همایش زینبیون با همکاری اداره حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس ،امور بانوان اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل و زنان جامعه بسیج سپاه استان ، روز شنبه مورخ 31/6/97 در امامزاده سید صدرالدین برگزار گردید.

اصغر منافزاده مدیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل هدف از برگزاری این همایش را آشنایی زنان کارگر شهرستان اردبیل با نقش و جایگاه ارزنده حضرت زینب (ع) در پاسداری از حریم ولایت و خانواده وهمچنین آشنایی شرکت کنندگان با سیره بانوی اسلام عنوان کرد.

 به گزارش روابط عمومی اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردبیل در این همایش از بانوان نمونه که در سالهای دفاع مقدس در جمع آوری کمک های مردمی نقش بسزایی داشتند با اهدای لوح و جوایز تجلیل گردید . 
۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۷:۴۱
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و و رفاه اجتماعی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید